ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY 2016/17

Zapraszamy do zapisywania dzieci i uczniów poprzez wysłanie na adres mailowy szkoły:  info@polskaszkolawkent.org.uk   danych osobowych dziecka, daty urodzenia, telefon kontaktowy rodziców oraz adres zamieszkania.

Zapisu można dokonać już teraz, w przypadku gdy nie będziemy mogli sprostać ilości zgłoszeń obowiązywać będzie ich kolejnośc. W razie pytań prosimy o kontakt emailem na: info@polskaszkolawkent.org.uk lub też prosimy o przesłanie wiadomości na numer tel: 07847221866

Początkiem września przed rozpoczęciem roku będziemy z Państwem w kontakcie emailowym. Przy pierwszym spotkaniu w szkole we wrześniu wymagane jest dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego.
(pobierz i wypełnij poniższy dokument PDF)

Statut prawny
Nasza szkoła jest formalnie zarejestrowana jako Community Interest Company not for profit z ograniczoną odpowiedzialnością. Jesteśmy zarejestrowani w Companies House pod numerem 7836233 i operujemy według prawa brytyjskiego.